Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 14:00

Dane kontaktowe:
e-mail: brafitomania@gmail.com
kom.: 691 104 184

Adres:
ul. Partyzancka 6/2, Ostrów Wielkopolski

Salon

Karty Podarunkowe

Serdecznie zachęcamy do zakupu kart podarunkowych dla bliskiej osoby, której chcesz sprawić prezent z jakiejkolwiek okazji. Dla wielu Pań pierwszy brafitting to prawdziwa metamorfoza!

Karta posiada określony nominał i upoważnia do zakupu całego asortymentu dostępnego w sklepie BRAFITOMANIA przy ul. Partyzanckiej 6/2 w Ostrowie Wielkopolskim.

Jest to wygodny i elegancki prezent, a co najważniejsze na pewno trafiony.

Spotkania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek oferujemy różne formy spotkania brafittingowego.

Wieczorek Brafittingowy w Brafitomani

Zachęcamy do uczestniczenia w wieczorkach brafittingowych, które będą cyklicznie organizowane w określonym terminie w naszym Salonie. Stworzymy kobiecy klimat, przy lampce wina, w gronie koleżanek omówimy zasady prawidłowego doboru biustonosza i każdej z Was dobierzemy właściwy rozmiar biustonosza.

A jeśli…

Organizujesz babskie spotkanie przy kawie? Prowadzisz kampanie na temat walki z nowotworem piersi? Jesteś właścicielem kawiarni czy fitnessklubu i chciałbyś zaoferować swoim klientom coś więcej? A może po prostu Ty i Twoje przyjaciółki chciałyby dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego doboru biustonoszy?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Jeśli więc pragniesz by nasze warsztaty z brafittingu i/lub prezentacja dostępnej w naszym salonie bielizny była częścią organizowanych przez Ciebie targów, spotkania dla kobiet, czy atrakcją samą w sobie – skontaktuj się z nami już dziś.